Siekdami užtikrinti geriausią baldų kokybę, dėmesingą požiūrį garantuojame kiekviename gamybos etape. Nuo pat pirmojo žingsnio – detalių pjovimo.

Baldų detalių pjovimas – tai etapas, kurio metu išpjaunamos pačių įvairiausių formų ir dydžių detalės vėliau gaminamiems baldams. Siekiant užtikrinti geriausią rezultatą šiame etape, svarbūs keli aspektai. Pirmiausia, kokybiški įrenginiai. Pasitelkę pažangiausių technologijų pagrindu sukurtus įrenginius, užsakovams galime pasiūlyti formas, neapsiribojančias tiesiomis linijomis ir 90 laipsnių kampais. Girdėdami savo klientų poreikius, naudojame darbo įrankius, leidžiančius atlikti ir paprastus, ir sudėtingus pjovimus. Taip galime sukurti įvairiausių formų, storių ir pločių detales pagal įvairiausius brėžinius ar matmenis bei įgyvendinti net pačius sudėtingiausius projektinius sprendimus.

Ne ką mažiau svarbus aspektas, garantuojant kokybę visuose baldų gamybos etapuose – efektyvus procesas. Nuolat ieškome naujų būdų užtikrinti ne tik preciziškai atliktą darbą, bet ir maksimalų operatyvumą. Mūsų tikslas – kokybiška ir efektyvi gamyba, todėl skiriame daug dėmesio procesų tobulinimui. Prižiūrėdami gamybos eigą nuo pirmo žingsnio iki galutinės detalės, užtikriname geriausius įmanomus terminus mūsų klientams. Esant poreikiui, galime gaminti ir skubius detalių pjovimo užsakymus.

Mūsų stiprybė – dėmesingumas detalėms ir individualus požiūris kiekvienam atvejui. Tikime, jog kiekvienas užsakymas – unikalus, todėl dirbdami siekiame orientuotis į kiekvieną klientą individualiai. Tai mums leidžia ir sukurta darbo aplinka: naudodami naujausius technologinius pajėgumus ir išvystę efektyvų darbo procesą, galime dėmesingai įgyvendinti netradicinius ir individualius gaminių pjovimo užsakymus.

Kitos paslaugos

View detail
View detail
View detail
View detail
View detail
View detail
View detail
View detail