Kokybiškai ir tiksliai pagaminti baldai privalo ne tik patraukliai atrodyti, bet ir sėkmingai tarnauti ilgus metus. Baldų briaunavimas – neatsiejama gamybos dalis, padedanti tai pasiekti.

Baldų briaunavimas – tai procesas, kurio metu laminuojamos baldo plokščių briaunos. Nepriklausomai nuo to, kokiai patalpai ar tikslui ruošiami baldai, profesionalus ir meistriškai atliktas briaunavimas leidžia užtikrinti ilgaamžiškam naudojimui būtinus faktorius. Briaunavimo technologija, pirmiausia, sukuria atsparumą drėgmei, kuris ypač aktualus voniose, virtuvėse ar kitose patalpose, turinčiose nuolatinę prieigą prie vandens. Briaunų laminavimas taip pat užtikrina atsparumą dideliems temperatūros pokyčiams: priklausomai nuo technologijos,temperatūra gali svyruoti nuo -30°C iki +250°C, visiškai nepažeisdama detalės.

Mes tikime, jog kokybiškas baldų briaunavimas yra būtinas etapas užtikrinti likusiam sklandžiam gamybos procesui. Pirmiausia, profesionaliai laminuotos briaunos sukuria estetišką briaunos išvaizdą – nepriklausomai nuo pasirinktos technologijos, klijavimo siūlės turi būti beveik nematomos. Antra, kruopščiai atliktas briaunų klijavimas reiškia ir nepriekaištingą detalių kokybę, kuri matoma ir galutiniame produkte.

Sukaupę išskirtinius technologinius pajėgumus ir kokybišką įrangą, teikiame įvairias baldų briaunavimo paslaugas. Taip pat laminuojame nestandartines, figūrines detales. Mūsų tikslas – kruopščiai įgyvendinti kiekvieną baldų gamybos etapą, todėl prieš pradėdami kitą žingsnį ar užsakymą atiduodami užsakovui, kiekvieną briaunuotą detalę atidžiai patikriname. Dėmesingai vertiname visus – individualius, mažus bei didelių projektų užsakymus. Taip pat galime prisitaikyti prie jūsų poreikių ir pasiūlyti operatyvų darbo atlikimo laiką.

Kitos paslaugos

View detail
View detail
View detail
View detail
View detail
View detail
View detail
View detail