Mes tikime ne tik grožiu. Tikime bekompromisiu dėmesiu detalėms, buitį palengvinančiu funkcionalumu, profesionalia amatininkyste ir investicijomis į kokybišką įrangą bei aukščiausios klasės medžiagas. Ternis – tai baldų gamintojų komanda, teikianti visas reikalingas baldininkystės paslaugas, nuo idėjos gimimo iki montavimo. Kasdien derindami operatyvumą ir precizišką tikslumą, siekiame maksimaliai sumažinti savo klientų pastangas norint sukurti svajonių namus.

Teikiame šias paslaugas

Idėja ir projektavimas. Kiekvienas baldas prasideda nuo idėjos. Sutelkę profesionalią komandą baldų kūrimo etape, esame tikri, kad aukščiausią kokybę užtikrinsime ir paskutiniame gamybos žingsnyje.

Baldų dizaino kūrimas ir projektavimas yra neatsiejami nuo individualaus dėmesio kiekvienam klientui. Mūsų sukurti baldai nepraranda funkcionalumo, yra patogūs reikalingoje erdvėje ir išpildo visus optimalumo reikalavimus, todėl šiame žingsnyje visas jėgas sutelkiama individualių sprendimų paieškai.

Baldų gamyba – neįtikėtino tikslumo reikalaujantis baldininkystės etapas. Investavę į naujausių technologijų pagrindu sukurtą įrangą, mes siekiame aukščiausios kokybės visuose gamybos žingsniuose.

Pjovimas, briaunavimas ir kantavimas, gręžimas, frezavimas, dažymas – mūsų kasdienis darbas. Jį atliekame neieškodami kompromisų tarp operatyvumo ir preciziškai atlikto darbo.

Surinkimas ir montavimas. Mūsų tikslas – jūsų poreikių išpildymas nuo pradžių iki galo, todėl baldais pasirūpiname iki paskutinio žingsnio – baldų surinkimo ir montavimo norimoje vietoje.

Kurdami baldus, prisiimame visišką atsakomybę už galutinį jūsų namus ar kitas erdves pasieksiantį rezultatą. Būtent todėl bendradarbiaujame tik su kokybiškas medžiagas ir detales užtikrinančiais tiekėjais. Taip esame tikri, jog sujungę kokybiškas medžiagas ir detales bei preciziškai tikslų darbą klientams pasiūlyme geriausią galimą rezultatą.