Siekdami maksimaliai sumažinti jūsų rūpesčius užsisakant naujus baldus, siūlome savo paslaugas iki paties paskutinio žingsnio – baldų sumontavimo reikiamoje vietoje.

Baldų montavimas – tai paslauga, kurios metu pagaminti ir surinkti baldai (arba jų detalės, esant didesniems gabaritams) yra sumontuojami pasirinktoje erdvėje. Užsisakius šią paslaugą, baldus į namus ar kitas reikiamas erdves pristato bei sumontuoja kvalifikuoti įmonės meistrai.

Profesionalus baldų montavimas rekomenduojamas dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, patikimos baldų kokybės. Tik aukštos kvalifikacijos specialistų preciziškai sumontuoti baldai ar jų detalės užtikrina garantijoje nurodomą laikotarpį ir maksimalų baldų patikimumą. Mes neprisiimame atsakomybės už kliento klaidas surenkant baldus ir vėlesnius jų gedimus dėl šių montavimo klaidų. Kvalifikuotas profesionalas montavimo metu galės ne tik paaiškinti, kodėl svarbu vienas ar kitas etapas, bet ir negailės patarimų, kaip sumontuotus baldus tausoti.

Antra, profesionalų baldų montavimą verta rinktis dėl operatyvaus proceso ir jo metu užtikrinamos tvarkos. Pasirinkus kvalifikuotų specialistų montavimo paslaugas, tas pats darbas yra atliekamas žymiai operatyviau, viso jo metu efektyviai valdant komunikaciją bei procesą tarp užsakovo ir vykdytojo. Taip pat renkantis profesionalius montuotojus, gausite visas reikiamas paslaugas – nuo stumdomų spintų ar daiktų laikymo sistemų iki virtuvės ar vonios baldų montavimo.

Baldų montavimo paslaugoms suteikiame ne tik kokybės garantiją, bet ir garantuojame operatyvų ir lankstų įgyvendinimą. Vertindami savo ir kitų laiką, visus užsakymus atliekame pagal sutartą abejoms pusėms priimtiną terminą. Esant būtinybei, galimi ir skubūs montavimo užsakymai.

Kitos paslaugos

View detail
View detail
View detail
View detail
View detail
View detail
View detail
View detail