Baldų projektavimas – tai ne tik kompiuterinė vizualizacija, padedanti ekrane pamatyti ir įsivaizduoti būsimą baldą svajonių erdvėje. Tai sudėtingas įžanginis baldų gamybos etapas. Kiekvienas baldų projektas neapsieina be sudėtingų techninių specifikacijų, medžiagų aprašymo ir baldų kiekio žiniaraščio, todėl šį darbą geriausia patikėti ilgametę patirtį ir žinias turintiems profesionalams.

Investuoti į baldų projektavimą būtina dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, sėkmingas baldo projektas garantuoja kokybę galutiniam rezultatui. Tai ypač aktualu užsakinėjant baldus nestandartinio išplanavimo patalpoms: kruopščiai suprojektuoti baldai nepraras funkcionalumo, bus patogūs reikalingose erdvėse, taupys ją ir, žinoma, išpildys visus optimalumo reikalavimus. Individualiai suprojektuoti baldai dažnai gali paslėpti remonto trūkumus ar išryškinti pageidautinus patalpos elementus.

Antra, baldų projektavimas užtikrina maksimalų tikslumą ir preciziškumą likusiame gamybos etape. Kokybiškai suprojektuoti baldai gaminami pagal tiksliai suplanuotus išmatavimus, todėl visi likę darbai – pjovimas, briaunavimas, gręžimas ar frezavimas – bus atliekami milimetrų tikslumu.

Trečia, projektuojami baldai reiškia visišką originalumą ir individualų dėmesį detalėms. Meistriškai projektuodami baldus, atsižvelgiame į visus užsakovo lūkesčius – nuo spalvų ir medžiagų pasirinkimo iki funkcionalių baldo aspektų. Nepriklausomai nuo to, ar pasirinkti baldai skirti namų interjerui, biurui, kavinei ar muziejui, mūsų dėmesys tikslumui bus užtikrintas kiekviename projektavimo etape.

Kiekvieno baldų projekto rezultatas – vizualizacija, kuri leidžia vaizdiškai suprasti būsimo baldo dizainą. Pasitelkę inovatyvias kompiuterines programas ir profesionalią komandą, baldų projektavimo paslaugas atliekame ne tik kokybiškai, bet ir operatyviai. Tikime efektyviai valdomais visais gamybos procesais ir vertiname kitų laiką, todėl užsakymus atliekame pagal sutartą terminą. Esant būtinybei, priimami ir skubūs projektavimo užsakymai.

Kitos paslaugos

View detail
View detail
View detail
View detail
View detail
View detail
View detail
View detail