Baldų surinkimas – vienas paskutiniųjų baldų gamybos etapų, kurio metu paruoštos baldų detalės surenkamos į vientisus gaminius ir paruošiamos montavimui.

Nors sparčiai populiarėjant greitai surenkamiems baldams gali pasirodyti kitaip, baldų surinkimo paslauga reikalauja aukštos kvalifikacijos specialistų, kokybiškos įrangos ir neįtikėtinai preciziško darbo. Kitu atveju neprofesionaliai surinkti baldai pasižymi greitesniu susidėvėjimu.

Baldus surenkame taikydami skirtingus darbo metodus – rankų darbą ir profesionalią įrangą. Sudėtingų baldų surinkimui naudojami pagalbiniai šablonai, leidžiantys darbuotojams išvengti bet kokių klaidų. Ir po surinkimo naudojama furnitūra atitinka aukštos kokybės reikalavimus – lieka nepažeista, švari, kokybiškai padengta. Taip pat naudojama klijų tepimo kontrolės sistema.
Viena pagrindinių problemų surinkinėjant baldus – dulkės surinkinėjimo erdvėje. Būtent todėl didžiąją dalį baldų surinkimo atliekame savo dirbtuvėse, taip sumažindami ne tik darbo laiką, bet ir netvarkos kiekį kliento namuose ar įrenginėjamoje erdvėje. Siekiant išvengti bet kokių baldų pažeidimų transportavimo metu, surinkti baldai yra atsargiai supakuojami į apsauginę plėvelę ir tik tada pristatomi klientui. Užsakovo pasirinktoje vietoje surinkinėjami tik didesnių gabaritų baldai, kurių sumontuoti pasirinktoje vietoje nepavyktų dėl transportavimo.

Klientams siūlome ne tik preciziškai tikslų, bet ir operatyvų darbą. Vertindami savo ir kitų laiką, užsakymus atliekame pagal abejoms pusėms tinkamą sutartą terminą. Esant būtinybei, priimame ir skubius baldų surinkimo užsakymus.

Kitos paslaugos

View detail
View detail
View detail
View detail
View detail
View detail
View detail
View detail