Baldų gamyba prasideda gerokai anksčiau nei supjaunamos pirmos jų plokštės. Visa ko pradžia – baldų dizaino kūrimas.

Baldų dizaino kūrimas – tai etapas, kurio metu sukuriama pirminė baldo koncepcija. Šiame žingsnyje pasirenkamas baldo stilius, medžiagos, paviršiai, tekstūros, o tik vėliau yra ruošiamasi projektavimui, kurio metu baldo dizaino idėja pavirsta į brėžinį.

Didžiausias dizaino kūrimo privalumas – individualumas. Dizainui dedikavę atskirą profesionalų komandą, gebame įgyvendinti net ir unikaliausius užsakovų poreikius. Spalvos, stilistika, medžiagos, tekstūros, apdaila – tik dalis elementų, kuriuos galite pasirinkti individualiai. Visas medžiagas ir jų derinius galima rinktis ne tik pagal savo estetinį suvokimą, bet ir finansines galimybes.

Net ir atliepdami individualius užsakovo poreikius, siekiame užtikrinti, kad mūsų sukurti baldai neatsiliktų nuo pasaulinių tendencijų. Derindami domėjimąsi tarptautinėmis dizaino rinkos tendencijomis ir poreikį sukurti ilgaamžius projektus, nuolat ieškome būdų kaip sukurti baldus, kurie stilingai atrodytų net ir po dešimties metų.
Mūsų stiprybė – dėmesingumas detalėms ir sklandiems procesams. Siekdami maksimaliai tenkinančio rezultato, dizaino kūrimo etape skatiname visapusišką bendradarbiavimą su užsakovu. Prieš pradėdami kurti baldo dizainą, atvykstame į jo būsimą erdvę, pirmas idėjas aptariame gyvai, pasiūlome ir parenkame medžiagas, tekstūras, stilių. Tik tada pradedamas tikrasis baldo dizaino kūrimas.

Baldų dizaino paslaugas suteikiame ne tik kokybiškai, bet ir operatyviai. Vertindami savo ir kitų laiką, užsakymus atliekame pagal sutartą terminą. Esant būtinybei, priimame ir skubius projektavimo užsakymus.

Kitos paslaugos

View detail
View detail
View detail
View detail
View detail
View detail
View detail
View detail