Baldų detalių dažymas – kompleksiška ir kelių etapų reikalaujanti paslauga, kuriai kokybiškai atlikti būtinos ne tik naujausios technologijos, bet ir kvalifikuotas rankų darbas. Bet jums tuo rūpintis nereikia – tam esame mes.

Mūsų išskirtinumas – neribotas pasirinkimas, kurį užtikrinti leidžia nauja ir kokybiška įranga. Nors dažniausiai dažomos baldų detalės – durelės, skydai, dailylentės ar durys, dažymo paslaugas galime pasiūlyti įvairiems baldų detalių sprendimams. Bendradarbiaudami su gerai žinomais gamintojais ir tiekėjais, gamyboje naudojame tik aukščiausios kokybės gruntą ir dažus. Taip galime pasiūlyti unikalią spalvų paletę, atitinkančią visus individualius poreikius. Ieškantiems savo svajonių spalvos, dažus galime pasiūlyti išgauti iš įvairių palečių. Prieš pradėdami dažymo darbus, galime atlikti ir kitus gamybos etapus – pjovimą, briaunavimą, frezavimą ar gręžimą.

Kiekviename gamybos etape siekiame užtikrinti maksimalią kokybę visiems užsakymams, todėl atidžiai rūpinamės visais dažymo žingsniais: nuo medžiagos paruošimo dažymui iki spalvos fiksavimo. Kokybiškas darbas neapsieina ir be nuolatinės priežiūros. Po kiekvieno įgyvendinto dažymo etapo gaminius patikriname, todėl jus pasieks tik preciziškai tiksliai nudažytos detalės. Atsižvelgę į užsakovo poreikius, darbus atliekame automatizuota įranga arba pasitelkę rankų darbą.

Mūsų pasaulyje kokybė tikrai nereiškia ilgo užsakymo įgyvendinimo laiko. Kiekvieną užsakymą stengiamės įvykdyti kuo operatyviau, taip kasdien keldami kartelę patys sau. Dirbdami su naujausiomis technologijomis, modernia įranga ir kvalifikuotais darbuotojais, užtikriname, kad kiekviena detalė užsakovą pasiektų sutartu terminu.

Esant būtinybei, priimame skubius baldų detalių dažymo užsakymus. Vertiname kiekvieno kliento individualumą, todėl geriausių sprendimų ieškome atsižvelgdami į konkretų atvejį.

Kitos paslaugos

View detail
View detail